SKLO JANÁK s.r.o. (https://www.sklojanak.cz/)

Pro firmy

Pro firemní zákazníky poskytujeme rabatové podmínky dle rozpisu níže. Každý nový firemní zákazník, který se u nás zaregistruje, je automaticky zařazen do rabatové skupiny START. Dle ročního vyhodnocení partnerských obratů, které probíhá vždy k 1. lednu každého roku, jsou velkoobchodní odběratelé řazeni do příslušných rabatových kategorií:

 

10% rabat - START - roční obrat od 0,-Kč do 199.999,-Kč
15% rabat - PARTNER - roční obrat od 199.000,- do 499.999,-Kč
20% rabat - TOP PARTNER - roční obrat nad 500.000,- Kč

 

Registrace velkoobchodního odběratele:

e-mailem nebo pomocí kontaktního formuláře níže nám zašlete Vaše identifikační číslo (IČ), případně nám zašlete kopii živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání. Na základě poskytnutých údajů budete zařazeni do partnerské sekce START. Postup do vyšších partnerských skupin probíhá jednou ročně, jak je uvedeno výše. Dle ročního obratu může firemní odběratel pro následující období také sestoupit do nižší rabatové kategorie.

 

Při současné registraci v našeho e-shopu a zařazení v partnerském programu se Vám po přihlášení budou zobrazovat velkoobchodní ceny. Bez obav za ztráty výhod velkoobchodního odběratele se můžete také přihlásit až při zahájení objednávky. V takovém případě budou ceny automaticky přepočítány dle Vašich rabatových podmínek až v moment přihlášení. Koncovým zákazníkům a odběratelům nezařazeným v partnerském programu jsou zvýhodněné ceny nedostupné.

 

Hodnoty ročních obratů pro zařazení do jednotlivých partnerských skupin jsou uvedeny bez DPH.


Jméno a příjmení:
Váš email:
Předmět zprávy:
Text zprávy:
Přílohy:
Maximální povolená velikost všech příloh je 18 MB.
© 2022 SKLO JANÁK s.r.o. - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo