SKLO JANÁK s.r.o. (https://www.sklojanak.cz/)

O společnosti

Jsme obchodně - výrobní firma zaměřená na prodej kování  na sklo a na zakázkovou výrobu z plochého bezpečnostního skla.

V oboru bezpečnostního skla a kování působíme již bezmála 20 let a máme bohaté zkušenosti, které se nebojíme předat dál.

Naší specializací jsou otočné a posuvné celoskleněné dveře, bezrámové sprchové kouty a zástěny, skleněná zábradlí, pochozí sklo, celoskleněné příčky a stěny a monoho dalšího. Disponujeme vlastním skladem kování, lakovnou skla či laminovací pecí a jsme tak schopni velice rychle reagovat na požadavky našeho zákazníka.

Ve všech oblastech přípravy zakázky spoléháme výhradně na naši kontrolu kvality a již od zmíněného kování na sklo přes lakování a vrstvení skla si zakládáme na nejvyšší možné míře přesnosti a dokonalosti výrobku. Výrobu kaleného skla pro nás zajišťuje pouze jeden jediný, námi ověřený, dodavatel a za jeho jakost také plně zodpovídáme.

Realizujeme jak kompletní dodávky včetně montáží pro koncové zákazníky, tak i dílčí dodávky kování a skla pro firemní odběratele a naše partnery. Všechny produkty vyrábíme přesně na míru podle podkladů zákazníka nebo zaměření našeho technika.

Zaměřujeme se na zákaznickou podporu od počátečního návrhu až po konečnou realizaci. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a od vytvoření adekvátního návrhu, přes výběr vhodného kování až po zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu bezpečnostního skla vám nabízíme vlastní dlouhodobé zkušenosti a znalosti.

Naše nabídka je unikátní spojením zakázkové výroby s širokou nabídkou předem definovaných produktů a stanovením jejich cen. Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v poskytování plné podpory jak firemním, tak koncovým zákazníkům.

Absolvovali jsme dlouhou řadu zahraničních školení zaměřených na výrobu a stavbu bezrámových sprchových koutů, na realizaci a instalaci celoskleněných zábralí, technologie kotvení a mnoho dalších. Naše znalosti se nebojíme předávat dál a rádi pomáháme firmám a živnostníkům začínajícím v našem oboru.

Vysvětlujeme, učíme a společně s vámi budujeme. Jinými slovy „...měníme pohled na sklo!“

 

© 2022 SKLO JANÁK s.r.o. - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo