SKLO JANÁK s.r.o. (https://www.sklojanak.cz/)

Platba

Při objednání zboží v našem internetovém obchodě můžete zboží uhradit následujícími způsoby:

 

V hotovosti při vyzvednutí

Při volbě osobního odběru zboží v našem skladu v Poličce máte možnost zboží uhradit v hotovosti, nelze platit kartou. Hotovost od Vás převezmeme při předání zboží. Zboží si můžete v klidu prohlédnout a ujistit se, že je vše v naprostém pořádku. Sklo a rozměrné předměty Vám rádi pomůžeme naložit do vozu, za zvolený způsob přepravy však neručíme.

 

Platba při převzetí (dobírka)

Při zvolení způsobu dopravy zboží přepravní službou, máte možnost zboží uhradit v hotovosti nebo kartou při převzetí tzv. na dobírku. Tento způsob platby je standardně zpoplatněn částkou 48,- Kč vč. DPH, což je dáno náklady spojenými s výběrem hotovosti a převodem financí mezi účty přepravce a naším.

 

Bankovní převod

Jako třetí možnost Vám nabízíme bezhotovostní formu úhrady bankovním převodem na náš účet. Při volbě tohoto způsobu platby Vám do 24 hodin zašleme na Vámi uvedený e-mailový kontakt zálohovou fakturu k proplacení nebo pokud se stanete registrovaným zákazníkem, můžete si v sekci „Můj účet“ vygenerovat fakturu sami a platbu provést bez čekání. Po jejím uhrazení a připsání na náš účet Vám zboží bude automaticky zasláno. Berte na vědomí, že v některých případech může převod mezi bankami trvat až 3 pracovní dny, ve většině případů jsou však peníze na náš účet připsány hned ten den kdy byly odeslány nebo den následující.

 

© 2022 SKLO JANÁK s.r.o. - Kování na sklo | Bezpečnostní sklo