SKLO JANÁK s.r.o. (https://www.sklojanak.cz/)

Doprava

Pro přepravu našeho zboží využíváme služeb přepravních společností Toptrans a PPL.

Toptrans i PPL jsou přední poskytovatelé kvalitních služeb v oblasti expresní přepravy se specializací na balíkovou přepravu po ČR a do Evropy a na vnitrostátní paletovou přepravu.

Způsob dopravy je nastaven podle typu přepravovaného sortimentu:

 

Kování

Běžné kování, jako jsou různé typy pantů, madel, posuvných systémů a profilů do délky 2000 mm a do max. váhy 30 kg zasíláme balíkovou přepravou. Zásilky jsou po odeslání doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

Cena služby činí 206,- Kč vč. DPH / 1 balík.

 

Kování (nadrozměr)

Kolejnice posuvných systémů, hliníkové a nerezové profily a další kování délky nad 2000 mm, případně zásilky přesahující hmotnost 20 kg, zasíláme prostřednictvím paletové přepravy. Zásilky jsou stejně jako u balíkové přepravy doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

Cena služby činí 360,- Kč vč. DPH / 1 zásilku.

 

Bezpečnostní sklo

Bezpečnostní sklo, celoskleněné dveře, skleněné sprchové kouty a podobný sortiment přepravujeme taktéž prostřednictvím paletové přepravy. Sklo je zabaleno do fólie a vloženo do dřevěného rámu. V ploše je sklo chráněno polystyrenem a celé opět zabaleno do fólie. Rám je na rozích sešroubován a jeho demontáž probíhá rozšroubováním. K tomu budete potřebovat křížový šroubovák. V jedné zásilce jsme podle váhy schopni poslat 1-3 ks skla. Větší množství rozdělujeme do více zásilek nebo přepravujeme vlastní dopravou. V některých případech, zejména u posuvných systémů nad 3000 mm délky, je nutné kování zaslat zvlášť aby nedošlo k jeho poškození. Zásilky jsou po odeslání doručovány následující pracovní den od 8.00 do 17.00 hodin.

Cena služby činí 960,- Kč vč. DPH / 1 zásilku.

 

Bezpečnostní sklo (naše doprava)

U větších zásilek, u nichž nevychází přeprava zásilkovou službou výhodně nebo se jedná o nadrozměrné formáty skla, nabízíme našim zákazníkům vlastní dopravu dodávkovým vozem vybaveným speciálními přepravními stojany pro pohodlné složení nákladu. Termíny dodání jsou sjednávány individuálně.

Cena služby činí 16,- Kč vč. DPH / 1 km (započítávány jsou km tam i zpět).

 

Ceny zahrnují přepravné a balné.

V závislosti na zvoleném způsobu platby může být k ceně dopravy účtován poplatek za dobírku ve výší 48,- Kč vč. DPH.

 

V den odeslání informujeme zákazníky e-mailem o odeslání zásilky. V e-mailu se nachází sledovací kód pomocí něhož můžete na stránkách dopravce sledovat svoji zásilku, případně si s dispečinkem domluvit jiné místo nebo čas doručení.